Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bti/public_html/012.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bti/public_html/012.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Najnowsze trendy we fryzjerstwie 2018

Najmodniejsze fryzury w tym sezonie

Fryzura jest niezwykle istotnym elementem całości wizerunku. Powinna być ona odpowiednio dobrana do typu urody oraz stroju. Tylko w ten sposób stworzy zachwycającą kompozycję. Wraz z nadejściem wiosny możemy zrzucić już czapki oraz kaptury, a także pokazać naszą nową fryzurę wiosenną.

Kiedy dni robią się coraz cieplejsze warto pochwalić się ładnym cięciem. Bez względu na to czy nosisz dłuższe czy krótsze włosy powinny być one zawsze zadbane, umyte i lśniące. Dobrze jest co jakiś czas, na przykład 2 miesiące podcinać końcówki. Nie będą się one wtedy rozdwajać, a same włosy będą po prostu zdrowsze!

Jeżeli farbujesz włosy lub masz pasemka to musisz regularnie farbować odrosty. Zostawione same sobie będą bardzo fatalnie wyglądać. Odrosty generalnie są źle odbierane przez inne osoby.

Ciekawym pomysłem jest dokonanie jakiejś drastyczniejszej zmiany w naszej fryzurze wiosennej. Być może będziesz doskonale wyglądać w grzywce! Można dopasować ją do kształtu twarzy oraz lubionej przez Ciebie stylizacji. Panie decydować się mogą na proste grzywki, asymetryczne, krótkie oraz długie do brwi. Praktycznie każdej kobiecie pasuje grzywka, jeżeli jest odpowiednio dobrana.

Na wiosnę dobrym pomysłem są krótsze fryzurki. Łatwiej jest je ułożyć, a także wymagają mniej starań i zabiegów niż dłuższe uczesania.

Ostatnimi czasy triumfy święcą warkocze w każdej postaci. Czy to grzywka uczesana w warkocz lub włosy z boku głowy- ważne  żeby pojawił się atrakcyjny splot. Zatem jeżeli masz dłuższe włosy to powinnaś pokusić się o wypróbowanie tego typu fryzury.

Można spróbować również o drastyczne wycieniowanie włosów. Sprawienie sobie takiej fryzury pomoże w szybszym jej ułożeniu, znacznie ją uatrakcyjni, a co więcej będziemy wyglądać doskonale!